logo1398

با اعطای مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر


ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

چاپگرهای تک کاره لیزری رنگی و چندکاره samsung

شرکت سامسونگ چاپگرهای تک کاره لیزری رنگی و چندکاره (MFP) خود را که در رقابت‌های Buyers Laboratory Pick موفق به دریافت جایزه شده بودند، معرفی کرد. پرینترهای سری Xpress M2875/2825 و ProXpress M4020ND در بخش کارآیی و عملکرد و سری‌های CLP-6260FW، CLX-6260FD و CLP-680 در بخش دوستدار محیط‌زیست موفق به دریافت جایزه شده‌اند.
این پرینترها همچنین جوایز «دستاوردهای مهم» را که یکی از جوایز معتبر سطح بالا و مستقل است، به نام خود کرده‌ اند. جوسانگ ایون - نایب رییس ارشد بخش فروش و بازاریابی سامسونگ- در این‌ باره گفت:

پرینترهای تک کاره لیزری رنگی و چند کاره‌ سامسونگ نمایی از التزام ما برای طراحی محصولات قدرتمند و جذابی است که با نیاز مصرف‌ کنندگان از نظر کارایی و عملکرد، قیمت و میزان مصرف انرژی کاملا تطابق دارد". وی می‌افزاید: "محصولات ما تاکنون موفق به دریافت جوایزی از جمله BLI شده‌اند و همین امر انگیزه‌ای شده تا ما تلاش خود را برای یافتن امکانات جدید در حوضه بروز نوآوری‌های ادامه دهیم.

گفتنی است که جوایز Pick دو بار در سال توسط BLI  اعطا می‌شود که در آن، به بررسی محصولات از جنبه‌های مختلف پرداخته شده و متمایزترین و بهترین آنها انتخاب می‌گردد.جوایز دستاورد مهم این لابراتوار نیز به محصولاتی تعلق می‌گیرد که از نظر نوآوری، کاربرد، مصرف کم انرژی و قیمت ویژگی منحصر به‌ فردی داشته باشند.

سامسونگ سه جایزه از بخش عملکرد و کارایی را از آن خود کرده است:

سه پرینتر سیاه و سفید شرکت سامسونگ علاوه بر اینکه توانستند در سه بخش پرینتر شخصی، پرینتر چند کاره شخصی و پرینتر چندکاربره کوچک A4 جایزه بگیرند، از نظر کارایی، قیمت و سبز بودن (دوستدار محیط زیست) نیز محصولات چشمگیری هستند. مارلین اور (Marlene Orr)، تحلیلگر ارشد BLI در بخش پرینترهای چندکاره A4 و چاپگرهای معمولی در این‌ باره گفت:

چاپگر ProXpress M4020ND  از بهترین انتخاب ها برای محیط کاری کوچک محسوب می شود. زیرا این دستگاه هر سه  مورد سرعت، کیفیت و قیمت پایین را با هم دارد. برای کاربرانی که نیاز به چاپگر شخصی دارند،استفاده از چاپگرهای  Xpress M2825DW و Xpress M2875 را پیشنهاد می کنیم و با توجه به استفاده از ویژگی‌های دوستدار محیط زیست به عنوان استاندارد اصلی و همچنین استفاده از نرم‌افزار Easy Eco Driver شرکت سامسونگ بی‌نظیرند؛ این پرینتر ها دارای  قیمت پایینی هستند و جای بسیار کمی را اشغال می‌کنند.

Easy Eco Driver نرم‌ افزار کاربردی است که به کاربر امکان می‌دهد قبل از چاپ سند، آن را به دقت ببیند و نه تنها آن را از نظر کیفیت، رنگ و تنظیمات دیگر چاپ متناسب با بودجه و نیازش بررسی کند، بلکه این امکان وجود دارد که کاربر متن‌، تصویر و جزییات غیر ضروری آن سند را قبل از چاپ پاک کند. این نرم‌افزار به کاربر امکان می‌دهد تک تک هزینه‌های چاپ را از قبیل هزینه کاغذ، تونر، انرژی و هزینه کل ببیند .با این روش در زمان و هزینه‌هایتان صرفه‌جویی کرده اید.

چاپگرهای مدل‌ CLX-6260FW و CLX-6260FD در مقایسه با محصولات رقبا مصرف انرژی بسیار کمی دارند و به همین دلیل برنده جایزه ابزارهای کم‌ مصرف شده‌اند. بر اساس آزمایش‌های BLI، این دو پرینتر در عین اینکه با سرعت 25 صفحه در دقیقه چاپ می‌کنند، به طور سالانه 52 درصد کمتر از پرینترهای رنگی مخصوص A4 انرژی مصرف می‌کنند!

این پرینتر ویژگی بارز دیگری دارد. این پرینتر خیلی سریع از حالت sleep بیرون آمده و آماده کار می‌شود. این امر به کاربران امکان می‌دهد با تنظیمات مربوط به حالت sleep کم‌مصرف، پرینترهای خود را کم‌ مصرف کنند؛ بدون اینکه راحتی و کارایی خوب دستگاه را فدای سرعت کنند.

جو تیشنر (Hoe Tischner)، تکنسین تست محصولات در BLI درباره این محصولات گفت:

جوایز دستاوردهای مهم در زمینه مصرف کم انرژی دستگاه‌ها به ابزارهایی تعلق می‌گیرد که مصرف انرژی و عملکرد کلی آنها از انتظار ما فراتر است. این مدل توانست این جایزه را به دلیل مصرف بسیار پایین انرژی نسبت به محصولات شرکت‌های رقیب و همچنین ویژگی‌های پیشرفته و به‌ روزی که دارد، به نام خود بکند.

گفتنی است که BLI برای تست چاپگر، میزان مصرف انرژی را در این دستگاه‌ها در تمامی حالت‌های عملکردی شامل حالت‌های idle (زمانی که از دستگاه استفاده نمی‌شود، ولی دستگاه برای استفاده آماده است) و sleep تخمین می‌زند. این لابراتوار همچنین برای تست محصولات از نظر سازگاری با محیط زیست، آنها را از نظر درجات مختلف امکان بازیافت کاغذهایی که توسط این چاپگرها چاپ می‌شوند و همچنین میزان بازدهی تونرهای آن ارزیابی می‌کنند. همچنین میزان مصرف سالانه و  هزینه‌هایی که ممکن است در این مدت داشته باشد را تخمین می‌زنند.

پرینتر CLX-6260FW چند ویژگی بارز سبز دارد که شامل چاپ دو نسخه‌ ای خودکار، حذف صفحات خالی، حالت ذخیره‌سازی تونر و حالت عدم استفاده از تونر رنگی می‌شود. این پرینتر با برنامه‌ ریزی که دارد، برای متن‌ها از تونر سیاه استفاده می‌کند وبرای اجزای رنگی ، تونر رنگی شروع به کار می‌کند. در نتیجه میزان استفاده از تونر رنگی کاملا کاهش می‌یابد. علاوه بر این، کاربران دسترسی کامل به کنترل پنل دارند و این باعث می‌شود که حتی اگر پرینتر در حالت sleep باشد، بتوانند کارهای فکس یا اسکن‌ را انجام دهند و دیگر منتظر بیدار شدن کامل این دستگاه نباشند.

لابراتوار BLI جایزه دستاورد مهم را به دلیل عملکرد محیطی بسیار خوب سری پرینترهای CLP-680 شرکت سامسونگ برای این پرینتر ها در نظر دارد. مصرف انرژی در این چاپگرها حدود 55 درصد کمتر از متوسط چاپگرهای شرکت‌های رقیب است و به همین دلیل این دستگاه در رده بهترین دستگاه‌ها از نظر مصرف انرژی قرار می‌گیرد.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دوره های آموزشی ما

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری شرکت : 9 صبح تا 8 شب
کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

04 92 92 88 -021

05 92 92 88 -021

91 14 847- 0912

92 14 847- 0912 

 آموزش شارژ کارتریج, اموزش شارژ کارتریج, آموزش شارژ کارتریج لیزری, آموزش شارژ کارتریج جوهر افشان, آموزش شارژ, آموزش شارز پرینتر, آموزش شارژ سامسونگ, آموزش شارژ اچ پی, آموزش شارژ کاتریج, اموزش شارژ کاتریج, آموزش شارژ کارتریج, اموزش شارژ کارتریج, آموزش شارژ کردن کارتریج, آموزش شارژ کارتریژ, آموزش شارژ کارتریج لیزری, آموزش شارژ کارتریج جوهر افشان, آموزش شارژ کارتریج پرینتر, آموزش شارژ کارتریج لیزری , آموزش شارژ کاتریج , آموزش شارژکاتریژ , آموزش شارژ انواع کارتریج , آموزش تخصصی شارژ کارتریج,آموزش شارژ پرینتر , تونر,کارتریج لیزری, آموزش تعمیرات فتوکپی,اموزش تعمیرات چاپگر,آموزش تعمیرات پرینتر,اموزش تعمیرات پرینتر, آموزش تعمیرات دستگاه کپی شارپ,آموزش تعمیر کپی آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی ریکو,آموزش تعمیرات کپی آفیشیو,آموزش تعمیرات آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی توشیبا آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی,آموزش تعمیر دستگاه کپی و فتوکپی,آموزش تعمیرات کپی رنگی, دوره آموزشی,آموزش تعمیرات,آموزش تعمیرات فنی,آموزش خدمات,آموزش تعمیر,اموزش تعمیر,دوره های آموزشی,فنی کار,امید,رحمانی,امید رحمانی,دوره اموزش,اموزشگاه فنی,فنی و حرفه ای, آموزش الکترونیک, دوره آموزش الکترونیک, آموزش الکترونیک, الکترونیک پایه, آموزش الکترونیک تخصصی, طراحی برد الکترونیک،آموزش طراحی برد, مهندسی معکوس, آموزش مهندسی معکوس, آموزش الکترونیک مخصوص بازارکار, آموزش الکترونیک اس ام دی, آموزش الکترونیک smd, آموزش نقشه خوانی, آموزش کار با هیتر, الکترونیک, برق, طراحی, مدار, ای وی ار, ال ای دی, ابزار دقیق, پی ال سی, plc, اینورتر, inverter, منبع تغذیه, سوئیچینگ, رله, خازن, ماژول, smd, led, طراحی برد صنعتی, پروژه دانشگاهی, دوره تخصصی آموزش نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین مداربسته, دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین های مداربسته, آموزش تخصصی نصب دوربین مدار بسته,آموزش دوربین مداربسته,آموزشگاه,آموزش,نصب, آموزش تعمیر انواع دوربین های مدار بسته,آموزش تعمیرات دوربین های مدار بسته,قوی ترین مرکز آموزش تعمیرات دوربین مخفی,بهترین مرکز آموزش تعمیر دوربین مخفی در تهران,قدرتمندترین مرکز آموزش تعمیر دوربین های مدار بسته,آموزش تعمیر تخصصی دوربین های مدار بسته