logo1398

با اعطای مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر


ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

این تکنولوژی ساخت و طرح شرکت سازنده تراشه های گرافیکی  ATI می باشد. در این تکنولوژی بدون افزایش هزینه و پیچیدگی ٫ علاوه بر دفع حرارت کارت های گرافیکی ٫ نیاز به استفاده از فن را در آنها از میان برده است و این یعنی مصرف کمتر وبهینه انرژی.

کارت هایی که ازاین تکنولوژی برخوردارند با استفاده از لوله هایی حاوی یک مایع رسانای حرارت که در یک چرخه بسته قرار می گیرد ٫می تواند حرارت را در سطح وسیع تری پخش و در حقیقت دفع کند. در واقع با استفاده از این لوله ها می توان ٫دو حرارت گیر را در هر دو سمت کارت گرافیک قرار داد و با انتقال حرارت به پشت کارت گرافیک ٫ امکان استفاده از جریان هوای بوجود آمده به کمک فن CPU و فن سیستم را برای خنک کردن کارت گرافیک بدست آورد.این تکنولوژی به سادگی  کارت گرافیک را خنک می کند ودیگر نیازی به فن نیست.
ذکراین نکته ضروری است که در کارت های گرافیک قدرتمند که معمولا از حرارت گیر های حجیم استفاده می کنند ٫ حرارت گیر به سمت شکاف های PCI قرار گرفته است و معمولا یک یا دو شکاف PCI را می پوشاند و آنها را غیر قابل استفاده می کند. به علاوه حرارت به جای دفع شدن به دیگر کارت ها سرایت کرده و اثرات نا مطلوبی را نیز برکاربرد آنها باقی خواهد گذاشت . در عین حال نویز ایجاد می کند که این برای دیگر دستگاهها خوب نیست. اما با استفاده از این تکنولوژی و انتقال حرارت به پشت کارت گرافیکی ٫می توان حرارت گیر یا فن را در پشت کارت و در قسمتی که باعث بلااستفاده شدن دیگر شکاف ها نمی شود ٫نصب کرد و بدون اشغال هیچ گونه فضای اضافی ٫خنک سازی را به بهترین صورت انجام داد.
در ضمن به دلیل اینکه قسمت حرارت گیر به سمت بالا قرار گرفته است ٫ بخش زیادی از حرارت به پشت کارت منتقل شده و دیگر اثر نامطلوبی بر روی کارت های مجاور نخواهد داشت . نسل جدید تکنولوژی SILENT_PIPE که با نام SILENT_PIPEΙΙ معرفی می شود ٫ شامل پیشرفت های جدیدی برای دفع حرارت بدون نیاز به فن می باشد. این تکنولوژی هوای خارج کیس را به سمت داخل هدایت می کند و قادر است کارت گرافیکی را به شکل بهتری خنک کند.در این تکنولوژی از حرارت گیرهای مسی استفاده شده است زیرا توانایی انتقال حرارت آنها بسیار بالاتر از آلومینیوم است و می تواند در حین اجرای برنامه های سنگین سه بعدی حرارت رابه خوبی منتقل کند.بنابراین اگر جزء آن دسته از کاربرانی هستید که به دلایل مختلف قصد تهیه کارت های گرافیک قدرقدرت و نیرومند را دارید ٫ به طور قطع توصیه می شود که کارت های گرافیکی با این فناوری را تهیه کنید. درست است که یک کارت گرافیکی با قدرت ٫ سرعت و حافظه بالاو به قیمت گران خریداری کنید ٫اما در صورتی که عملیات خنک سازی آن به خوبی صورت نگیرد٫هرگز نمی توانید از حداکثر قدرت و راندمان کاری آن برخوردار شوید ٫چرا که اگر یک کارت گرافیک به خوبی خنک نشود٫ همواره پس از مدت زمان نیم ساعت تا یک ساعت ٫ دچار یک افت کاری در حد 40 تا 50 درصدی خواهد شد!.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دوره های آموزشی ما

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری شرکت : 9 صبح تا 8 شب
کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

04 92 92 88 -021

05 92 92 88 -021

91 14 847- 0912

92 14 847- 0912 

 آموزش شارژ کارتریج, اموزش شارژ کارتریج, آموزش شارژ کارتریج لیزری, آموزش شارژ کارتریج جوهر افشان, آموزش شارژ, آموزش شارز پرینتر, آموزش شارژ سامسونگ, آموزش شارژ اچ پی, آموزش شارژ کاتریج, اموزش شارژ کاتریج, آموزش شارژ کارتریج, اموزش شارژ کارتریج, آموزش شارژ کردن کارتریج, آموزش شارژ کارتریژ, آموزش شارژ کارتریج لیزری, آموزش شارژ کارتریج جوهر افشان, آموزش شارژ کارتریج پرینتر, آموزش شارژ کارتریج لیزری , آموزش شارژ کاتریج , آموزش شارژکاتریژ , آموزش شارژ انواع کارتریج , آموزش تخصصی شارژ کارتریج,آموزش شارژ پرینتر , تونر,کارتریج لیزری, آموزش تعمیرات فتوکپی,اموزش تعمیرات چاپگر,آموزش تعمیرات پرینتر,اموزش تعمیرات پرینتر, آموزش تعمیرات دستگاه کپی شارپ,آموزش تعمیر کپی آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی ریکو,آموزش تعمیرات کپی آفیشیو,آموزش تعمیرات آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی توشیبا آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی,آموزش تعمیر دستگاه کپی و فتوکپی,آموزش تعمیرات کپی رنگی, دوره آموزشی,آموزش تعمیرات,آموزش تعمیرات فنی,آموزش خدمات,آموزش تعمیر,اموزش تعمیر,دوره های آموزشی,فنی کار,امید,رحمانی,امید رحمانی,دوره اموزش,اموزشگاه فنی,فنی و حرفه ای, آموزش الکترونیک, دوره آموزش الکترونیک, آموزش الکترونیک, الکترونیک پایه, آموزش الکترونیک تخصصی, طراحی برد الکترونیک،آموزش طراحی برد, مهندسی معکوس, آموزش مهندسی معکوس, آموزش الکترونیک مخصوص بازارکار, آموزش الکترونیک اس ام دی, آموزش الکترونیک smd, آموزش نقشه خوانی, آموزش کار با هیتر, الکترونیک, برق, طراحی, مدار, ای وی ار, ال ای دی, ابزار دقیق, پی ال سی, plc, اینورتر, inverter, منبع تغذیه, سوئیچینگ, رله, خازن, ماژول, smd, led, طراحی برد صنعتی, پروژه دانشگاهی, دوره تخصصی آموزش نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین مداربسته, دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین های مداربسته, آموزش تخصصی نصب دوربین مدار بسته,آموزش دوربین مداربسته,آموزشگاه,آموزش,نصب, آموزش تعمیر انواع دوربین های مدار بسته,آموزش تعمیرات دوربین های مدار بسته,قوی ترین مرکز آموزش تعمیرات دوربین مخفی,بهترین مرکز آموزش تعمیر دوربین مخفی در تهران,قدرتمندترین مرکز آموزش تعمیر دوربین های مدار بسته,آموزش تعمیر تخصصی دوربین های مدار بسته