logo1398

با اعطای مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر


ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

خودرو لوکس BMW

نام کمپانی ب ام و تا حدی با خودروهای لوکس آمیخته شده است اما مدل جدید آن یعنی مفهومیVision Future Luxury همان طور که از نامش پیداست نگاه کمپانی را به کلاس لوکس در آینده نمایان می سازد. این مدل که یک سواری لوکس، منحصربه فرد و پراز حس را در یک خودروی متفاوت با امکانات بدیع ارائه می کند، از طراحی برجسته داخلی و خارجی، مهندسی پیشرو و ساختاری بسیار سبک وزن بهره مند است. بدون شک با روی کار آمدن ویژن کلاس لوکس به اوج خواهد رسید.

هدف از ساخت این مفهومی ایجاد انگیزه و ایده بین کارکنان و همچنین نمایش فن آوری بدیع در کلاس لوکس ب ام و در آینده است.

طراحی خارجی متفاوت، ساده، دقیق، منظم و زیبا است. از نمای نیم رخ فاصله طولانی دو محور جلو و عقب و شیشه های باریک که در مجموع به عقب مایل شده اند دینامیک چشم گیری به این جسم زیبای طویل بخشیده اند.

طراحی دستی بدنه و انتخاب رنگ هوشمندانه آن از امتیازات منحصربه فرد ویژن به حساب می آیند. آینه بغل ها به صورتی یکپارچه از گوشه شیشه های جلو به بیرون سبز شده اند و حسی تکرارنشدنی به وجود آورده اند، انگار که از روز اول در همین جا بوده اند. طراحی درها هم که به خودی خود به ویژن شخصیت می بخشند و حسی کلاسیک به بدنه تزریق می کنند. طراحی خارجی به خوبی آیرودینامیک پیشرفته و مهندسی نوآورانه در جهت دستیابی به یک طراحی سبک وزن کمپانی را به نمایش می گذارد.

سقف کوپه مانند و انحنای ظریف در صندوق عقب به همراه تونل های ظریف روی بدنه جریان هوا را به خوبی هدایت می کنند و آیرودینامیک ویژن را ارتقا می بخشند. در قسمت جلو، جلو پنجره و چراغ های آشنای ب ام و قرار گرفته اند. البته چراغ های جلو در این مدل باز فن آوری نوآورانه ای را به نمایش گذاشته اند. این فن آوری که بدون شک در مدل های آینده ب ام و به کار گرفته می شود، چراغ های لیزر ب ام و است. در این گونه چراغ ها نور نه تنها مسیر را مانند چراغ های گرد ب ام و به صورت یکنواخت روشن می کند بلکه استانداردهای جدید برای کیفیت نور، دامنه و شدت آن تعریف می کند. پرتوهای نور متمرکز و موازی چراغ های لیزر تا ده برابر شدیدتر از یک چراغ ال ای دی هستند. کاهش مصرف انرژی نیز از ویژگی های دیگر این چراغ هاست. در قسمت عقب هم برای نخستین بار در یک خودروی ب ام و از چراغ های ارگانیک ال ای دی (OLED) استفاده شده است. استفاده از فیبرکربن و آلومینیوم در بخش های مختلف بدنه به هدف دستیابی به کاهش وزن هر چه بیشتر کمک شایانی کرده است.

مواد پایه ساختار درون کابین را فیبرکربن و آلومینیوم تشکیل می دهند. در لایه های سطحی تر نیز چوب و چرم به کار گرفته شده اند تا فضایی گرم و راحت را به وجود آید. درقسمت جلو راننده با مجموعه ای از سه صفحه نمایش درهم تنیده سروکار دارد. نمایش گر سمت چپ به طور عمده اطلاعات مربوط به خودرو را ارائه می کند درحالی که در مرکز یک صفحه نمایش قابل برنامه ریزی قرار گرفته که اطلاعات مربوط به سرعت، دور موتور و اطلاعاتی تکمیلی با توجه به موقعیت را نمایش می دهد. در این بین نمایشگر سمت راست یا نمایشگر اطلاعات راننده بیشتر موجبات سرگرمی او رافراهم می آورد. راننده همچنین از امکان کنترل صوتی تمام این اطلاعات را برخوردار است. سیستم HUD یا نمایش اطلاعات روی شیشه جلو در این مدل موارد مهم تر را در زاویه دید راننده هایلایت یا برجسته می کند تا توجه راننده به آن مورد خاص معطوف شود. در قسمت عقب هم سرنشینان از دو صندلی بزرگ و مجزا، یک میز تاشو، نمایشگرهای زاویه دار و فضای کافی تا صندلی جلو سود می جویند. نورپردازی درها به وسیله چراغ های ال ای دی این فضای دنج را آرامش بخش تر و گرم تر از پیش کرده است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دوره های آموزشی ما

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری شرکت : 9 صبح تا 8 شب
کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

04 92 92 88 -021

05 92 92 88 -021

91 14 847- 0912

92 14 847- 0912 

 آموزش شارژ کارتریج, اموزش شارژ کارتریج, آموزش شارژ کارتریج لیزری, آموزش شارژ کارتریج جوهر افشان, آموزش شارژ, آموزش شارز پرینتر, آموزش شارژ سامسونگ, آموزش شارژ اچ پی, آموزش شارژ کاتریج, اموزش شارژ کاتریج, آموزش شارژ کارتریج, اموزش شارژ کارتریج, آموزش شارژ کردن کارتریج, آموزش شارژ کارتریژ, آموزش شارژ کارتریج لیزری, آموزش شارژ کارتریج جوهر افشان, آموزش شارژ کارتریج پرینتر, آموزش شارژ کارتریج لیزری , آموزش شارژ کاتریج , آموزش شارژکاتریژ , آموزش شارژ انواع کارتریج , آموزش تخصصی شارژ کارتریج,آموزش شارژ پرینتر , تونر,کارتریج لیزری, آموزش تعمیرات فتوکپی,اموزش تعمیرات چاپگر,آموزش تعمیرات پرینتر,اموزش تعمیرات پرینتر, آموزش تعمیرات دستگاه کپی شارپ,آموزش تعمیر کپی آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی ریکو,آموزش تعمیرات کپی آفیشیو,آموزش تعمیرات آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی توشیبا آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی,آموزش تعمیر دستگاه کپی و فتوکپی,آموزش تعمیرات کپی رنگی, دوره آموزشی,آموزش تعمیرات,آموزش تعمیرات فنی,آموزش خدمات,آموزش تعمیر,اموزش تعمیر,دوره های آموزشی,فنی کار,امید,رحمانی,امید رحمانی,دوره اموزش,اموزشگاه فنی,فنی و حرفه ای, آموزش الکترونیک, دوره آموزش الکترونیک, آموزش الکترونیک, الکترونیک پایه, آموزش الکترونیک تخصصی, طراحی برد الکترونیک،آموزش طراحی برد, مهندسی معکوس, آموزش مهندسی معکوس, آموزش الکترونیک مخصوص بازارکار, آموزش الکترونیک اس ام دی, آموزش الکترونیک smd, آموزش نقشه خوانی, آموزش کار با هیتر, الکترونیک, برق, طراحی, مدار, ای وی ار, ال ای دی, ابزار دقیق, پی ال سی, plc, اینورتر, inverter, منبع تغذیه, سوئیچینگ, رله, خازن, ماژول, smd, led, طراحی برد صنعتی, پروژه دانشگاهی, دوره تخصصی آموزش نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین مداربسته, دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین های مداربسته, آموزش تخصصی نصب دوربین مدار بسته,آموزش دوربین مداربسته,آموزشگاه,آموزش,نصب, آموزش تعمیر انواع دوربین های مدار بسته,آموزش تعمیرات دوربین های مدار بسته,قوی ترین مرکز آموزش تعمیرات دوربین مخفی,بهترین مرکز آموزش تعمیر دوربین مخفی در تهران,قدرتمندترین مرکز آموزش تعمیر دوربین های مدار بسته,آموزش تعمیر تخصصی دوربین های مدار بسته