logo1398

با اعطای مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر


ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

دستگاه های Tower Duplicator چیست ؟

هنگامی که یک CD یا DVD از دوست خود به امانت می گیریم اگر از محتوای آن خوشمان بیاید بلافاصله با استفاده از رایتر خانگی، یک نسخه از آن را برای خود کپی می کنیم. رایترهای خانگی اساسا برای همین امر به کار میروند. نهایت کاری که ممکن است از یک رایتر خانگی بکشیم آن است که در طول یک روز چند دیسک با آن رایت کنیم.

تکثیر:
زمانی که صحبت از تکثیر یک دیسک لیزری به میان می‌آید، دیگر نمی‌توان به رایتر‌های معمولی خانگی امید داشت.
زیرا اولا مدت زمان زیادی طول می‌کشد تا بتوان تعداد زیادی دیسک را کپی کرد و ثانیا در کنار این صرف زمان، زحمت زیادی نیز متوجه کاربر می‌شود و او را از این کار خسته خواهد کرد. هر زمان که قرار است کاری زمان‌بر، خسته‌ کننده و تکراری انجام شود، طراحان سخت‌افزار به این فکر می‌افتند که چگونه می توان این کار را به رایانه محول کرد. برای این کار نیز را ه‌حلی که پیشنهاد کرده‌اند تکثیر کننده CD یا DVD و به اصطلاح CD/DVD Duplicator است.
DVD Duplicator:
این دستگاه وسیله‌ای است که می‌تواند به طور همزمان چند دیسک را از روی نسخه اصلی آن رایت کرده و تحویل دهد.
تعداد دیسک‌هایی که می‌تواند به طور همزمان توسط این دستگاه رایت شود به مدل و نوع آن بستگی دارد. مثلا یک مدل از این دستگاه‌ها می‌تواند تا 20 عدد دیسک را به طور همزمان رایت کند.
در مورد این دستگاه‌ها ذکر دو نکته خالی از لطف نیست. اولا آنها می‌توانند به طور مستقل از رایانه عمل کنند و کنترل و کار با آنها با استفاده از دکمه‌ها و نمایشگر روی آنها انجام می‌شود.
ثانیا برخی از این دستگاه‌ها قابلیت سری شدن با یکدیگر را دارند، به عبارتی می‌توان با بستن هر تعداد (حداکثرتا 255دستگاه)‌ به یکدیگر، تعداد دیسک‌های رایت شده نهایی به صورت همزمان را افزایش داد.
به عنوان مثال با سری کردن 10 عدد تکثیر کننده 20 تایی می‌توان پس از گذشت چند دقیقه 200‌ نسخه از یک DVD را از آنها دریافت کرد. معمولا این‌ گونه تکثیرکننده‌ها از تعدادی رایتر معمولی تشکیل می شوند و به Tower Duplicator یا manual Duplicator نیز معروفند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دوره های آموزشی ما

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری شرکت : 9 صبح تا 8 شب
کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

04 92 92 88 -021

05 92 92 88 -021

91 14 847- 0912

92 14 847- 0912 

 آموزش شارژ کارتریج, اموزش شارژ کارتریج, آموزش شارژ کارتریج لیزری, آموزش شارژ کارتریج جوهر افشان, آموزش شارژ, آموزش شارز پرینتر, آموزش شارژ سامسونگ, آموزش شارژ اچ پی, آموزش شارژ کاتریج, اموزش شارژ کاتریج, آموزش شارژ کارتریج, اموزش شارژ کارتریج, آموزش شارژ کردن کارتریج, آموزش شارژ کارتریژ, آموزش شارژ کارتریج لیزری, آموزش شارژ کارتریج جوهر افشان, آموزش شارژ کارتریج پرینتر, آموزش شارژ کارتریج لیزری , آموزش شارژ کاتریج , آموزش شارژکاتریژ , آموزش شارژ انواع کارتریج , آموزش تخصصی شارژ کارتریج,آموزش شارژ پرینتر , تونر,کارتریج لیزری, آموزش تعمیرات فتوکپی,اموزش تعمیرات چاپگر,آموزش تعمیرات پرینتر,اموزش تعمیرات پرینتر, آموزش تعمیرات دستگاه کپی شارپ,آموزش تعمیر کپی آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی ریکو,آموزش تعمیرات کپی آفیشیو,آموزش تعمیرات آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی توشیبا آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی,آموزش تعمیر دستگاه کپی و فتوکپی,آموزش تعمیرات کپی رنگی, دوره آموزشی,آموزش تعمیرات,آموزش تعمیرات فنی,آموزش خدمات,آموزش تعمیر,اموزش تعمیر,دوره های آموزشی,فنی کار,امید,رحمانی,امید رحمانی,دوره اموزش,اموزشگاه فنی,فنی و حرفه ای, آموزش الکترونیک, دوره آموزش الکترونیک, آموزش الکترونیک, الکترونیک پایه, آموزش الکترونیک تخصصی, طراحی برد الکترونیک،آموزش طراحی برد, مهندسی معکوس, آموزش مهندسی معکوس, آموزش الکترونیک مخصوص بازارکار, آموزش الکترونیک اس ام دی, آموزش الکترونیک smd, آموزش نقشه خوانی, آموزش کار با هیتر, الکترونیک, برق, طراحی, مدار, ای وی ار, ال ای دی, ابزار دقیق, پی ال سی, plc, اینورتر, inverter, منبع تغذیه, سوئیچینگ, رله, خازن, ماژول, smd, led, طراحی برد صنعتی, پروژه دانشگاهی, دوره تخصصی آموزش نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین مداربسته, دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین های مداربسته, آموزش تخصصی نصب دوربین مدار بسته,آموزش دوربین مداربسته,آموزشگاه,آموزش,نصب, آموزش تعمیر انواع دوربین های مدار بسته,آموزش تعمیرات دوربین های مدار بسته,قوی ترین مرکز آموزش تعمیرات دوربین مخفی,بهترین مرکز آموزش تعمیر دوربین مخفی در تهران,قدرتمندترین مرکز آموزش تعمیر دوربین های مدار بسته,آموزش تعمیر تخصصی دوربین های مدار بسته