logo1398

با اعطای مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر


ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

میزان استفاده از متا تگ در طراحی یک سایت چگونه است ؟

هر کسی که اصول اولیه بهینه سازی سایت را آموخته باشد با این دو واژه برخورد داشته: متا تگ .
بسیاری معتقدند متا تگ بسیار مسئلهء مهمی است،‌در حالی که تعدادی دیگر استفاده از این دو را فراموش می کنند. متن زیر مطالبی در مورد اهمیت استفاده از متا تگ و مواردی که لازم است در مورد آن بدانید، به شما ارائه می کند. با توجه به روزهای آغازین کار سئو، بسیاری از رتبه های داده شده به هر وب سایت در موتورهای جستجو به شدت مبتنی بر فاکتورهای وب سایت بهینه سازی بوده و این عوامل در درجهء اول شامل: متا تگ ، تگ ها،سرفصل، چگالی کلمات کلیدی و غیره...می باشد.
همانطور که موتورهای جستجو تکامل داشته اند، تاکید خود را از عوامل On-site بر روی عوامل Off-site منتقل کرده اند(همانند هاست) به همین دلیل استفاده از متا تگ ها زمان زیادی طول نکشید، اما مطمئناً هنوز نقش مهمی را ایفا می کنند.
متا تگ ها به سه نوع تبدیل شدند: "تگ های عنوان"-"تگ کلمات کلیدی"-"تگ توضیحات" که دراین متن به طور جداگانه به هر سه نوع آن اشاره خواهیم کرد.
1) تگ عنوان تگ عنوان آن چیزی است که در واقع در بالای مرورگر اینترنت نمایش داده می شود( هر مرورگری مانند اکسپلورر-فایرفاکس-سافاری...) تگ عنوان بین این سه نوع تگ مهمترین محسوب می شود. بهترین مورد استفاده از تگ عنوان برای منعکس کردن کلمات کلیدی استفاده شده در صفحات به منظور رتبه بندی میباشد. این برچسب تگی است که به عنوان تیتر در نتایج موتورهای جستجو نشان داده می شود. بنابراین اطمینان حاصل فرمایید که در تگ عنوان از کلمات کلیدی استفاده کرده اید و یک کپی جذاب برای جلب توجه جستجو کننده تهیه نمایید.
به خاطر داشته باشید که موتورهای جستجو فقط عناوین اصلی خاص را نمایش می دهند، پس سعی کنید برای حفظ و داشتن عنوان خود، کمتر از 7 کلمه استفاده نمایید.
2) تگ کلمات کلیدیتگ کلمات کلیدی کاملاً بی نیاز از توصیف است. این تگ برای منعکس کردن کلمات کلیدی که بهترین توصیف از محتوای صفحه می باشد استفاده می شود. بهترین تمرین برای وارد کردن کلمات کلیدی در این تگ، از روش اضافه کردن کلمات کلیدی با درجه اهمیت بیشتر ، تا کم اهمیت ترین ، به صورت کاملاً جدا شده توسط کاما می بشد. در این بحث در مورد تعداد کلمات کلیدی و بایدها و نبایدهای کاربرد در تگ کلمات کلیدی صحبت خواهد شد. اما بهترین شرایط استفاده کمتر از 6 کلمه یا عبارت جدا شده توسط کاما در تگ می باشد.
از همه مهمتر، از بازتاب کلمات کلیدی انتخاب شده در محتوای هر صفحه اطمینان حاصل فرمایید.
3) تگ توضیحات آخرین متا تگ ، تگ توضیحات می باشد. این تگ همان چیزی است که توضیحات زیر تگ عنوان شما در نتایج موتورهای جستجو دیده می شود و انعکاسی از تشریح محتوای مطالب می باشد.) هرچند برخی از موتورهای جستجو ترکیبی از این اطلاعات با مطالب و تگ های دیگر را نشان میدهند)
شما باید به این تگ ها به عنوان طعمه و یا فرصتی برای جلب توجه بازدیدکننده به صفحات وب سایت تان نگاه کنید. بنابراین سعی کنید تا حد ممکن این امر را امکان پذیر نمایید و در صورت امکان کلمات کلیدی را به کپی وب خود منتقل نمایید. اندازهء ایده آل برای این تگ ها بین 15 تا 25 کلمه می باشد.
این متن خلاصه ای از متا تگ های کوتاه وبلند بود، همانطور که اشاره شد هر چند دیگر تاکید و فشار بر روی استفاده از متا تگ ها نیست؛ با این حال متا تگ ها در کیت ابزار وب مستر ها، ضروری ترین ابزار محسوب می شود. اطمینان حاصل فرمایید که برای هر یک از صفحات وب سایت خود متا تگ اختصاصی ایجاد نموده و از داشتن و به کار بردن خلاقیت در مورد چگونگی نوشتن کپی برای تگ توضیحات ، ترس نداشته باشید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دوره های آموزشی ما

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری شرکت : 9 صبح تا 8 شب
کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

04 92 92 88 -021

05 92 92 88 -021

91 14 847- 0912

92 14 847- 0912 

 آموزش شارژ کارتریج, اموزش شارژ کارتریج, آموزش شارژ کارتریج لیزری, آموزش شارژ کارتریج جوهر افشان, آموزش شارژ, آموزش شارز پرینتر, آموزش شارژ سامسونگ, آموزش شارژ اچ پی, آموزش شارژ کاتریج, اموزش شارژ کاتریج, آموزش شارژ کارتریج, اموزش شارژ کارتریج, آموزش شارژ کردن کارتریج, آموزش شارژ کارتریژ, آموزش شارژ کارتریج لیزری, آموزش شارژ کارتریج جوهر افشان, آموزش شارژ کارتریج پرینتر, آموزش شارژ کارتریج لیزری , آموزش شارژ کاتریج , آموزش شارژکاتریژ , آموزش شارژ انواع کارتریج , آموزش تخصصی شارژ کارتریج,آموزش شارژ پرینتر , تونر,کارتریج لیزری, آموزش تعمیرات فتوکپی,اموزش تعمیرات چاپگر,آموزش تعمیرات پرینتر,اموزش تعمیرات پرینتر, آموزش تعمیرات دستگاه کپی شارپ,آموزش تعمیر کپی آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی ریکو,آموزش تعمیرات کپی آفیشیو,آموزش تعمیرات آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی توشیبا آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی,آموزش تعمیر دستگاه کپی و فتوکپی,آموزش تعمیرات کپی رنگی, دوره آموزشی,آموزش تعمیرات,آموزش تعمیرات فنی,آموزش خدمات,آموزش تعمیر,اموزش تعمیر,دوره های آموزشی,فنی کار,امید,رحمانی,امید رحمانی,دوره اموزش,اموزشگاه فنی,فنی و حرفه ای, آموزش الکترونیک, دوره آموزش الکترونیک, آموزش الکترونیک, الکترونیک پایه, آموزش الکترونیک تخصصی, طراحی برد الکترونیک،آموزش طراحی برد, مهندسی معکوس, آموزش مهندسی معکوس, آموزش الکترونیک مخصوص بازارکار, آموزش الکترونیک اس ام دی, آموزش الکترونیک smd, آموزش نقشه خوانی, آموزش کار با هیتر, الکترونیک, برق, طراحی, مدار, ای وی ار, ال ای دی, ابزار دقیق, پی ال سی, plc, اینورتر, inverter, منبع تغذیه, سوئیچینگ, رله, خازن, ماژول, smd, led, طراحی برد صنعتی, پروژه دانشگاهی, دوره تخصصی آموزش نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین مداربسته, دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین های مداربسته, آموزش تخصصی نصب دوربین مدار بسته,آموزش دوربین مداربسته,آموزشگاه,آموزش,نصب, آموزش تعمیر انواع دوربین های مدار بسته,آموزش تعمیرات دوربین های مدار بسته,قوی ترین مرکز آموزش تعمیرات دوربین مخفی,بهترین مرکز آموزش تعمیر دوربین مخفی در تهران,قدرتمندترین مرکز آموزش تعمیر دوربین های مدار بسته,آموزش تعمیر تخصصی دوربین های مدار بسته