logo1398

با اعطای مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر


ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

طراحی سریع با نرم‌افزار بسیارقدرتمند Logoist

نرم‌افزارهای مختلفی برای انجام كارهای گرافیكی طراحی شده‌ است. برخی از این نرم‌افزارها همچون فتوشاپ دارای روش كار پیچیده‌ای بوده و امكانات بسیاری را نیز در خود جای داده‌اند و برخی دیگر از روش كار آسانی بهره می‌برند و قابلیت‌های به مراتب كمتری را دارند. دوست دارید امكانات نرم‌افزارهای حرفه‌ای طراحی را یكجا و با روش كار بسیار ساده در اختیار بگیرید؟ به‌عنوان مثال به‌جای خلق افكت‌ها، از افكت‌های آماده استفاده كنید، تصاویر و الگوهای آماده را در اختیار بگیرید و از زیباترین فونت‌ها استفاده كنید؟

انتخاب حرفه‌ای‌ها
لوگوها، تیترهای هنری، آیكون‌ها، بنرهای تبلیغاتی و آگهی‌ها، عناصر وب‌سایت، كارت‌های تبریك، دكمه‌ها، جلد كتاب، كلاژهای عكس و... از جمله مواردی است كه بیشتر طراحان با آنها سر و كار دارند! اگر نرم‌افزاری وجود داشته باشد كه امكان طراحی تمام این موارد را در اختیار شما قرار دهد، چه نامی را برای آن انتخاب می‌كنید؟
نرم‌افزار قدرتمند Logoist با روش كار بسیار ساده و قابلیت‌های فراوان، به شما این امكان را می‌دهد تا به خلق همه موارد ذكر شده بپردازید. به‌كمك این نرم‌افزار می‌توانید لایه‌ها، افكت‌های حرفه‌ای و سایه‌های شگفت‌انگیز را در طرح‌های خود مورد استفاده قرار دهید و از بسیاری تصاویر و الگوهای آماده نیز برای طراحی كمك بگیرید.
تیترهای هنری
اگر می‌خواهید تیتر مطالب خود را به‌صورت كاملا هنری و خلاقانه طراحی كنید، پیشنهاد می‌كنیم از Logoist كمك بگیرید. به‌كمك این نرم‌افزار می‌توانید بدون اتلاف وقت و در كمتر از چند دقیقه تیتر خود را به‌صورت كاملا هنرمندانه و جذاب طراحی كنید. تعویض سریع لایه‌ها، فونت‌ها و سبك نمایش از جمله امكاناتی است كه در این بخش در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
در پایان نیز شما می‌توانید طرح خود را در اندازه استاندارد صفحه‌نمایش برای نمایش در وب‌سایت‌ها ذخیره كنید یا آن را در كیفیت dpi 600 برای چاپ توسط چاپگر آماده كنید.
كارت تبریك و دعوت‌نامه
دوست دارید كارت تبریك یا دعوت‌نامه‌ای را كه به سلیقه و توسط خودتان طراحی شده است برای دوستانتان ارسال كنید؟ به كمك Logoist و چند كلیك ساده ماوس، می‌توانید این كار را انجام دهید و برای هرچه بهتر انجام شدن این كار بیش از 3000 تصویر آماده نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. پشتیبانی از قابلیت اعمال فیلترها، افكت‌ها و لایه‌های مختلف برای اضافه كردن عكس یا متن‌های مختلف به طرح، این امكان را به‌وجود می‌آورد تا طرح‌های بی‌نظیری را خلق كنید.
آگهی
آگهی‌های تبلیغاتی در ارائه بهتر خدمات و محصولات و جذب مشتریان اهمیت بسزایی دارند. هرچه آگهی‌ جذاب‌تر باشد بیشتر مورد توجه مخاطبان قرار می‌گیرد و احتمال تاثیر‌پذیری آن نیز افزایش می‌یابد. اگر شما هم صاحب محصول یا خدماتی خاص هستید و قصد دارید محصولات خود را با استفاده از كاتالوگ، پوستر، بنرها و.... تبلیغ كنید، پیشنهاد می‌كنیم به‌جای صرف هزینه برای راه‌اندازی واحد تبلیغات، از نرم‌افزار فوق كمك بگیرید. به كمك این نرم‌افزار می‌توانید آگهی‌های جذاب را در مدت زمانی بسیار كوتاه طراحی كنید و مطمئن باشید كه این آگهی‌ها مورد توجه بازار هدف شما نیز قرار خواهد گرفت.
وب‌سایت‌های جذاب
دوست دارید دكمه، تصویر زمینه و حتی آیكون مخصوص به خودتان را برای وبلاگتان طراحی كنید؟ تیم فوتبالی كه فرزندتان در آن شركت داشته، برنده شده و می‌خواهید یك سایت یا وبلاگ برای تیم برنده طراحی كنید؟ پیشنهاد می‌كنیم برای انجام این كار نیز از Logoist كمك بگیرید چرا كه این نرم‌افزار با پشتیبانی از بسیاری افكت‌های از پیش ساخته شده و الگوهای خود تا چند ساعت در وقت شما صرفه‌جویی می‌كند و به شما این امكان را می‌دهد تا براحتی دكمه‌ها، آیكون‌ها و تصاویر موردنظرتان را برای استفاده در سایت یا وبلاگ خود طراحی كنید.
نرم‌افزار Logoist امكانات بسیاری را در خود جای داده است كه هر كدام از این امكانات در بخش‌های مختلف طراحی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از مهم‌ترین امكانات این نرم‌افزار به‌طور خلاصه عبارت است از:
لایه‌ها: با استفاده از لایه‌ها می‌توانید تصاویر هندسی، متن‌ها، عكس‌ها، مسیرها و دیگر موضوعات خود را به‌صورت كاملا مرتب و مستقل از یكدیگر در طرح‌تان اضافه كنید.
سایه‌ها: افكت سایه به شما این امكان را می‌دهد تا موضوعات خود را همچون فلز، شیشه، چوب، پلاستیك و... به‌نمایش درآورید. الگوریتم‌های سایه در این نرم‌افزار بیش از صد الگوی مختلف را در خود جای داده و استفاده از آنها با یك كلیك ماوس امكان‌پذیر است.
افكت‌ها: اضافه كردن خطوط دورتادور لایه‌ها، نمایش نور اطراف یك موضوع، نمایش برجستگی یا فرورفتگی موضوعات و محو كردن بخشی از موضوعات از جمله امكاناتی است كه در بخش افكت‌ها می‌توانید مورد استفاده قرار دهید.
موضوعات آماده: طراحی یك لوگو یا آیكون نیازمند ذهنی خلاق و ایده‌های مختلف است. گاهی اوقات مشاهده مجموعه‌ای از تصاویر می‌تواند به خلق یك طرح نو به شما كمك كند و این مجموعه تصاویر در نرم‌افزار Logoist وجود دارد! بیش از 3000 تصویر وكتور در این نرم‌افزار قرار گرفته است كه شما می‌توانید براحتی ایده‌های خود را به واقعیت تبدیل كنید.
الگوهای زمینه: وقتی بخواهید یك پوستر یا كاتالوگ را طراحی كنید، انتخاب تصویر یا طرح زمینه جزو دشوارترین مراحل كار به‌شمار می‌رود. باتوجه به اهمیت این موضوع، نرم‌افزار Logoist با پشتیبانی از الگوهای زمینه از پیش طراحی شده این مشكل را رفع كرده است و شما می‌توانید براحتی الگوی موردنظرتان را انتخاب و افكت‌ها یا سایه‌های موردنظرتان را روی آنها اعمال كنید.
تغییرشكل: همیشه برای جذاب كردن متن‌ها یا موضوعات نیاز نیست افكت‌های بسیاری را روی آنها اعمال كنید. گاهی اوقات با چرخاندن متن و قرار دادن آن در اطراف موضوع موردنظرتان می‌توانید آن را بیش از هر حالت دیگری جذاب و زیبا كنید! تغییر شكل تصاویر و متون به حالت‌های مختلفی همچون ذوزنقه، پیچیده، موج‌دار و... از جمله روش‌هایی است كه در بخش تغییر شكل در اختیار شما قرار می‌گیرند.
چسبندگی: اگر می‌خواهید تصاویر مختلفی را در جهت یكدیگر قرار دهید یا آنها را در موقعیت‌های مشخصی نسبت به یكدیگر قرار دهید، می‌توانید از قابلیت چسبندگی در نرم‌افزار فوق كمك بگیرید. به كمك این قابلیت كه فعال یا غیرفعال بودن آن به سلیقه شما قابل تغییر است (با استفاده از كلید command هنگام جابه‌جا كردن موضوعات) می‌توانید بدون نیاز به خط‌كش، موضوعات را در موقعیت‌های مختلف نسبت به یكدیگر و نسبت به صفحه قرار دهید. به‌عنوان مثال وقتی می‌خواهید لبه بالا ـ سمت راست یك مربع را به لبه پایین ـ سمت چپ مربع دیگر بچسبانید براحتی و با كشیدن مربع اول به سمت مربع دوم، لبه‌ها به یكدیگر می‌چسبند و می‌توانید مطمئن باشید دو لبه روی یكدیگر نرفته و میان آنها نیز فاصله‌ای وجود ندارد.
قلم‌ها: شاید ابزار انتخاب قلم در هر نرم‌افزار طراحی وجود داشته باشد اما امكاناتی كه در بخش انتخاب قلم این نرم‌افزار طراحی شده، منحصر‌به‌فرد است! در این نرم‌افزار شما می‌توانید تمام قلم‌های نصب شده در سیستم‌عامل را مشاهده كنید و پیش‌نمایشی از آنها نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد. همچنین زمانی كه بخواهید برای یك متن كه افكت‌های مختلفی روی آن اعمال شده است، قلم جدیدی را انتخاب كنید، پیش‌نمایش همه قلم‌ها با همان افكت‌های اعمال شده روی متن موردنظر برای شما نمایش داده می‌شود.
نمونه‌ها: اگر شروع طراحی برای شما دشوار است و به یك ایده برای شروع كار نیار دارید، می‌توانید از نمونه‌های آماده‌ای كه در این نرم‌افزار قرار گرفته است كمك بگیرید. بیش از صد نمونه لوگو و بنر از پیش طراحی شده در این نرم‌افزار قرار گرفته است كه شما را قادر می‌كند طراحی خود را با آنها آغاز كرده و با اعمال تغییرات در بخش‌های مختلف آنها، طرح منحصر‌به‌فرد خود را خلق كنید.
پشتیبانی از قابلیت ذخیره تصاویر با كیفیت dpi 600، قابلیت ذخیره‌سازی تصاویر در فرمت PSD با حفظ لایه‌های موجود در تصویر، پشتیبانی از حركات مختلف روی ترك‌پد برای انجام كارهای مختلف همچون چرخاندن یا تغییر سایز موضوعات و بسیاری از امكانات دیگر از جمله ویژگی‌های قابل ذكر در این نرم‌افزار به‌شمار می‌رود.
توجه: نرم‌افزار فوق در سیستم‌‌های عامل 6‌/‌10 Mac OS X به بالا قابل اجراست.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دوره های آموزشی ما

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری شرکت : 9 صبح تا 8 شب
کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

04 92 92 88 -021

05 92 92 88 -021

91 14 847- 0912

92 14 847- 0912 

 آموزش شارژ کارتریج, اموزش شارژ کارتریج, آموزش شارژ کارتریج لیزری, آموزش شارژ کارتریج جوهر افشان, آموزش شارژ, آموزش شارز پرینتر, آموزش شارژ سامسونگ, آموزش شارژ اچ پی, آموزش شارژ کاتریج, اموزش شارژ کاتریج, آموزش شارژ کارتریج, اموزش شارژ کارتریج, آموزش شارژ کردن کارتریج, آموزش شارژ کارتریژ, آموزش شارژ کارتریج لیزری, آموزش شارژ کارتریج جوهر افشان, آموزش شارژ کارتریج پرینتر, آموزش شارژ کارتریج لیزری , آموزش شارژ کاتریج , آموزش شارژکاتریژ , آموزش شارژ انواع کارتریج , آموزش تخصصی شارژ کارتریج,آموزش شارژ پرینتر , تونر,کارتریج لیزری, آموزش تعمیرات فتوکپی,اموزش تعمیرات چاپگر,آموزش تعمیرات پرینتر,اموزش تعمیرات پرینتر, آموزش تعمیرات دستگاه کپی شارپ,آموزش تعمیر کپی آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی ریکو,آموزش تعمیرات کپی آفیشیو,آموزش تعمیرات آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی توشیبا آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی,آموزش تعمیر دستگاه کپی و فتوکپی,آموزش تعمیرات کپی رنگی, دوره آموزشی,آموزش تعمیرات,آموزش تعمیرات فنی,آموزش خدمات,آموزش تعمیر,اموزش تعمیر,دوره های آموزشی,فنی کار,امید,رحمانی,امید رحمانی,دوره اموزش,اموزشگاه فنی,فنی و حرفه ای, آموزش الکترونیک, دوره آموزش الکترونیک, آموزش الکترونیک, الکترونیک پایه, آموزش الکترونیک تخصصی, طراحی برد الکترونیک،آموزش طراحی برد, مهندسی معکوس, آموزش مهندسی معکوس, آموزش الکترونیک مخصوص بازارکار, آموزش الکترونیک اس ام دی, آموزش الکترونیک smd, آموزش نقشه خوانی, آموزش کار با هیتر, الکترونیک, برق, طراحی, مدار, ای وی ار, ال ای دی, ابزار دقیق, پی ال سی, plc, اینورتر, inverter, منبع تغذیه, سوئیچینگ, رله, خازن, ماژول, smd, led, طراحی برد صنعتی, پروژه دانشگاهی, دوره تخصصی آموزش نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین مداربسته, دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین های مداربسته, آموزش تخصصی نصب دوربین مدار بسته,آموزش دوربین مداربسته,آموزشگاه,آموزش,نصب, آموزش تعمیر انواع دوربین های مدار بسته,آموزش تعمیرات دوربین های مدار بسته,قوی ترین مرکز آموزش تعمیرات دوربین مخفی,بهترین مرکز آموزش تعمیر دوربین مخفی در تهران,قدرتمندترین مرکز آموزش تعمیر دوربین های مدار بسته,آموزش تعمیر تخصصی دوربین های مدار بسته