logo1398

با اعطای مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر


ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

قدرت جستجوگر گوگل خود را افزایش دهید

ممکن است گوگل در هر زمینه ای در اینترنت حضور داشته باشد، اما این بدان معنا نیست که شما مجبورید همه کارهایتان را به سبک گوگل انجام دهید. شما می توانید با استفاده از برنامه های مفید و افزونه های رایگان و غیر رایگان، جستجوها، برنامه ها، ایمیل ها و دیگر امور مورد نظرتان را سفارشی کرده یا تغییر دهید.

مانند هر کس دیگری در اینترنت، شما هم احتمالاً از یک یا چند سرویس گوگل، همچون جستجوگر Gmail ، تقویم گوگل یا Google Docs، استفاده کرده اید. و احتمالاً مانند بسیاری از افراد، شما هم آرزو کرده اید که ای کاش این خدمات کارایی بیشتری داشتند و می توانستید آنها را دقیقاً آنطور که دلتان می خواهد، درست کنید.
آرزوی شما دستور کار ‌ماست. ما در این مقاله، تعدادی نرم افزار عالی گردآوری کرده ایم که به شما قدرت کنترل گوگل را می دهد. با استفاده از این نرم افزارها می توانید تغییرات گوناگونی در Gmail ایجاد کنید، یا Outlook و دیگر خدمات گوگل را برای تعامل بهتر با یکدیگر به خدمت بگیرید. همچنین قادرخواهید بود تا کارهایی مدیریتی Netflix تان را با مرورگر گوگل کروم انجام دهید و…
تمام این خدمات به استثناء CompanionLink رایگان هستند.
در جستجوها ی گوگلی خود، از Thumbnail ها استفاده کنید
ممکن است گوگل یک موتور جستجوی بسیار عالی باشد. اما در ارائه ی یک ویژگی مهم ، ناتوان است. این ویژگی ارائه ی Thumbnail (نمایش گرافیکی کوچک) از نتیجه ی تمام جستجوهای شما در یک نگاه است، که به کمک این ویژگی بصری به سرعت می توانید تصمیم بگیرید که کدامیک از این یافته ها با خواسته ی شما مرتبط تر است. با استفاده از افزونه یGoogle for SearchPreviewبرای کروم می توانید اینکار را انجام دهید. این افزونه ی رایگان کروم را نصب کنید تا هر زمان که جستجویی انجام دادید، نتیجه ی جستجوهایتان به صورت Thumbnail نمایش داده شود.
توجه داشته باشید که SearchPreview به خوبی با نمایشگر نتایج خود گوگل کار می کند و این امکان را به شما می دهد تا با کلیک راست بر روی آیکون نتیجه ی جستجو، صفحه را به صورت Thumbnail مشاهد کنید. توجه داشته باشید که نمایشگر نتایج خود گوگل قادر نیست مانند SearchPreview ، در یک لحظه تمام Thumbnail ها را نشان بدهد.
صف کارهای خود را با کروم، مدیریت کنید
آیا از اینکه برای تقاضای یک فیلم جدید یا دوباره مرتب سازی صف فیلمها و درخواسهایتان باید دائما به Netflix مراجعه کنید، خسته شده اید؟ چنانچه دنبال راه ساده تری هستید از افزونه ی رایگان کروم Queue Netflix استفاده کنید. با این افزونه در سمت راست نوار ابزار کرومتان، می توانید DVD هایی را به صف خود اضافه کرده و آنها را دوباره تنظیم کنید. یا اینکه ببینید چه DVD هایی را موجود دارید. در یک کلام، تمامی قابلیت های Netflix با این افزونه موجود است.
Android گسترش یافته
گوشیهای پیشرفته و هوشمند امروزی نوعی کامپیوتر توسعه یافته هستند. اما چه اتفاقی می افتد اگر بخواهید سایت یا صفحه ای را که قبلاً در کامپیوتر شخصی خود مشاهده کرده اید، بعداً در گوشی ببینید؟
معمولاً برای اینکار باید پروسه ی طاقت فرسا و پرزحمتی را طی کنید، به این صورت که ابتدا آدرس آن وب سایت را از طریق ایمیل برای خود ارسال کنید و سپس آن ایمیل را در گوشی باز کرده و با کلیک بر روی آدرس سایت مورد نظر، آنرا در مرورگر گوشی خود مشاهده کنید.
به جای اینکار می توانید از افزونه ی رایگان کروم به نام Chorme to Phone بهره بجویید. فقط کافیست زمانی که با مرورگر کروم خود سایتی را در کامپیوتر مشاهده کردید که ارزش دیدن دوباره در گوشی را داشت، افزونه ی ذکر شده را اجرا کنید تا URL مورد نظر به مرورگر Android شما ارسال شود. فراموش نکنید که برای اینکار گوشی شما باید مجهز به Android نسخه ی ۲٫۲ یا بالاتر، و برنامه ی Chorme to Phone باشد.
اتحاد گوگل با Outlook مایکروسافت
ممکن است گوگل و مایکروسافت با هم در جنگ باشند اما این بدان معنا نیست که شما قربانی این نزاع هستید. Outlook به صورت طبیعی با خدمات گوگل همچون تقویم گوگل ، تماس ( ارتباطات) گوگل‌ Google Contacts و اسناد گوگل Google Docs، کنار نمی آید. اما نرم افزارهایی وجود دارند که این دو را با هم مرتبط می کنند.
برای کسانی که هم از Outlook و هم از Google Docs استفاده می کنند نرم افزار Harmon.ie for Google Docs ابزار بسیار مناسبی است. این نرم افزار به صورت یک نوار ابزار در سمت راست نرم افزار Outlook قرار می گیرد و تمام اسناد شما را در Google Docs فهرست می کند. شما می توانید با کلیک بر روی آنها، ویرایششان کنید. همچنین می توانید از طریق Outlook ، اسنادتان Documents را به Google Docs ، آپلود کنید یا در Outlook به جستجوی اسناد گوگل بپردازید و …
چنانچه می خواهید هم از تقویم گوگل و هم از تقویم Outlook استفاده کنید، از نرم افزار CompanionLink استفاده کنید. (نسخه‌ی آزمایشی این نرم افزار رایگان است. اما نسخه ی کامل آن ۴۰ دلار است) این نرم افزار هنگام اجرا به طور خودکار ، هر دو تقویم را هماهنگ می کند، در نتیجه شما می توانید از تقویم ترکیبی خود متشکل شده از گوگل و Outlook استفاده کنید. به علاوه، این برنامه می تواند ایمیل آدرسهای موجود در Gmail contacts شما را با ایمیل آدرسهای موجود در Outlook contacts تان، همسان کند.
حریم خصوصی خود را حفظ کنید
کاربران خدمات اینترنتی گوگل بسیار زیاد هستند. همین قضیه بعضی افراد را نگران کرده، زیرا آنها معتقدند که این شرکت قادر است اطلاعات بسیار زیادی در مورد کاربران جمع آوری کند. ممکن است متوجه این قضیه نباشید، اما حتماً لازم نیست که از سایت گوگل یا یکی از خدماتش استفاده کنید. بلکه کافیست به وب سایتی مراجعه کنید که از خدمات گوگل همچون Google Analytics یا Google Adsense استفاده کند تا اطلاعات شما به صورت خودکار به گوگل ارسال شود.
افزونه ی Google Alarm مرورگر فایر فاکس، به کسانی که نمی خواهند اطلاعاتشان به گوگل فرستاده شود کمک می کند تا از ارسال اطلاعاتشان به گوگل جلوگیری کنند. به محض اینکه سایتی اطلاعات شما را به گوگل ارسال کند، هشدار خطر به صدا در می آید. با این افزونه می توانید ببینید که سایت مورد نظرتان از چه خدماتی از گوگل استفاده می کند. این نرم افزار همچنین تعداد و درصد سایتهایی را که اطلاعات شما را به گوگل ارسال نموده اند، نشان می دهد. شایان ذکر است که این افزونه نمی تواند مانع ارسال اطلاعات شما بشود اما می تواند به شما هشدار بدهد تا از مراجعه به چنین سایتهایی دوری کنید.
Gmail را ارتقا دهید
آیا خدمات Gmailرا دوست دارید اما آرزو می کنید که ای کاش کارایی اش بهتر بود؟ در این صورت افزونه ی رایگان فایر فاکس Better Gmail 2 را نصب کنید. این افزونه دارای ویژگیهای بسیاری است که Gmail فاقد آنهاست، مانند آیکن های اضافه که نشان می دهد چه ضمیمه هایی در یک ایمیل وجود دارد، یا فهرست کردن شبه فولدرها، مخفی کردن چت باکس های Gmail، تولید صدا هنگام دریافت میل و…
در نظر داشته باشید که این برنامه رایگان است و بدون هیچ مشکلی عمل می کند.
چنانچه می خواهید هر زمان که ایمیل تازه ای وارد صندوق Gmail تان شد، با پیام هشدار مطلع شوید، از نرم افزار رایگان Spiffy استفاده کنید.
این برنامه کاربردی بسیار کوچک بر روی Systemtray نصب می شود، و تا ۵ اکانت Gmail را پشتیبانی می کند. و هنگامی که ایمیل جدیدی بیاید، شما را مطلع می کند.
در نهایت اینکه، چنانچه شما همیشه در حال جستجو در صندوق Gmailتان هستید، بهتر است از افزونه ی رایگان CloudMagic برای مرورگر کروم و فایر فاکس استفاده کنید. این افزونه ی باور نکردنی به این صورت عمل می کند که با سرعت بسیار بالا نسبت به جستجوگر خود Gmail عمل کرده و به محض اینکه چیزی تایپ کنید، نتیجه های یافت شده را به صورت کلمه به کلمه نشان می دهد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دوره های آموزشی ما

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری شرکت : 9 صبح تا 8 شب
کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

04 92 92 88 -021

05 92 92 88 -021

91 14 847- 0912

92 14 847- 0912 

 آموزش شارژ کارتریج, اموزش شارژ کارتریج, آموزش شارژ کارتریج لیزری, آموزش شارژ کارتریج جوهر افشان, آموزش شارژ, آموزش شارز پرینتر, آموزش شارژ سامسونگ, آموزش شارژ اچ پی, آموزش شارژ کاتریج, اموزش شارژ کاتریج, آموزش شارژ کارتریج, اموزش شارژ کارتریج, آموزش شارژ کردن کارتریج, آموزش شارژ کارتریژ, آموزش شارژ کارتریج لیزری, آموزش شارژ کارتریج جوهر افشان, آموزش شارژ کارتریج پرینتر, آموزش شارژ کارتریج لیزری , آموزش شارژ کاتریج , آموزش شارژکاتریژ , آموزش شارژ انواع کارتریج , آموزش تخصصی شارژ کارتریج,آموزش شارژ پرینتر , تونر,کارتریج لیزری, آموزش تعمیرات فتوکپی,اموزش تعمیرات چاپگر,آموزش تعمیرات پرینتر,اموزش تعمیرات پرینتر, آموزش تعمیرات دستگاه کپی شارپ,آموزش تعمیر کپی آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی ریکو,آموزش تعمیرات کپی آفیشیو,آموزش تعمیرات آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی توشیبا آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی,آموزش تعمیر دستگاه کپی و فتوکپی,آموزش تعمیرات کپی رنگی, دوره آموزشی,آموزش تعمیرات,آموزش تعمیرات فنی,آموزش خدمات,آموزش تعمیر,اموزش تعمیر,دوره های آموزشی,فنی کار,امید,رحمانی,امید رحمانی,دوره اموزش,اموزشگاه فنی,فنی و حرفه ای, آموزش الکترونیک, دوره آموزش الکترونیک, آموزش الکترونیک, الکترونیک پایه, آموزش الکترونیک تخصصی, طراحی برد الکترونیک،آموزش طراحی برد, مهندسی معکوس, آموزش مهندسی معکوس, آموزش الکترونیک مخصوص بازارکار, آموزش الکترونیک اس ام دی, آموزش الکترونیک smd, آموزش نقشه خوانی, آموزش کار با هیتر, الکترونیک, برق, طراحی, مدار, ای وی ار, ال ای دی, ابزار دقیق, پی ال سی, plc, اینورتر, inverter, منبع تغذیه, سوئیچینگ, رله, خازن, ماژول, smd, led, طراحی برد صنعتی, پروژه دانشگاهی, دوره تخصصی آموزش نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین مداربسته, دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین های مداربسته, آموزش تخصصی نصب دوربین مدار بسته,آموزش دوربین مداربسته,آموزشگاه,آموزش,نصب, آموزش تعمیر انواع دوربین های مدار بسته,آموزش تعمیرات دوربین های مدار بسته,قوی ترین مرکز آموزش تعمیرات دوربین مخفی,بهترین مرکز آموزش تعمیر دوربین مخفی در تهران,قدرتمندترین مرکز آموزش تعمیر دوربین های مدار بسته,آموزش تعمیر تخصصی دوربین های مدار بسته