logo1398

با اعطای مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر


ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

اسامی سرویس ای میل رایگان برتر

اگر شما به دنبال سرویس ایمیل رایگان هستید به سرعت می توانید به آن دست یابید.سرویس ایمیل انتخاب شده توسط شما میزان حافظه فراوان، فیلترینگ موثر اسپم ها، رابط سریع و کاربردی، برنامه ایمیل تحت رومیزی و دسترسی از طریق موبایل و مواردی از این دست را در اختیارتان قرار می دهد.
در این مقاله، ۱۶ سرویس ایمیل رایگان برتر مرور و بررسی می شود.
۱-    Gmail
Gmail سرویسی از سوی گوگل برای ایمیل و چت می باشد. عملاً فضای ذخیره سازی نامحدود را در اختیار کاربر قرار می دهد تا بتواند تمامی پیغامها را در خود نگهداری کند و استفاده از آن بسیار ساده است. چرا که رابط بسیار هوشمند آن امکان مشاهده دقیق تر را بدون هیچگونه تلاشی فراهم می سازد. دسترسی Pop،IMAP برای مشاهده ایمیل ها در برنامه ها ارائه دهنده خدمات ایمیل تحت رومیزی نیز از دیگر سرویس های جی میل محسوب می شود.
۲-    Zoho Mail
Zoho Mail یک سرویس ایمیل با فضای ذخیره سازی فراوان، دسترسی Pop و IMAP، تجمیع پیام های فوری و مجموعه آفیس آنلاین می باشد.
در کمک به کاربران حرفه ای، Zoho Mail به ایمیل های سازمانی، تشخیص پیغامهای کلیدی و تماسها و ارسال و دریافت ایمیل ها کمک شایانی می کند.
۳-    AIM Mail
AIM Mail یک سرویس ایمیل تحت وب رایگان AOL است که با فضای ذخیره سازی بینهایت حفاظت از اسپم ها بسیار خوب و یک رابط کاربری آسان و غنی خود نمایی می کند.
متاسفانه،AIM Mail کمبودهایی در بهره وری همچون عدم وجود برچسب، پوشه های هوشمند و سرنخ برای پیامها دارد اما این کمبود ها را با دسترسی بسیار عالی IMAP جبران کرده است.
۴-    Icloud Mail
Icloud Mail یک سرویس ایمیل رایگان توسط اپل با فضای ذخیره سازی نامحدود، دسترسی IMAP ویک برنامه وب قدرتمند می باشد.
این رابط کاربری در icloud .com برچسب های ایمیل یا سایر ابزارهای پیشرفته برای افزایش بهره وری و ایمیل های سازمانی را ارائه نمی دهد و دسترسی به سایر حسابهای ایمیل را نیز پشتیبانی نمی کند، همچنین دسترسی بهpop در icloud وجود ندارد.
۵-    Out look .com
Out look.com ایمیل رایگان را با دسترسی ذخیره نا محدود بر روی وب با یک رابط کاربری غنی و مفید یا استفاده از pop و Exchange Active Sync در برنامه های ایمیل بر روی رومیزی و دستگاه های موبایل ارائه می کند، متاسفانه دسترسی به IMAP جز ویژگیهای آن محسوب نمی شود.
۶-    Windous Live Hotmail
Windous Live Hotmail یک سرویس ایمیل رایگان است که فضای ذخیره سازی نا محدود، جستجوی سریع، امنیت بالا، دسترسیpop ویک رابط کاربری آسان را در برنامه ایمیل تحت رومیزی ارائه می دهد. زمانی که از این سرویس برای سازماندهی ایمیل های خود استفاده کنید، Windous Live Hotmail شامل میان برهای مفید و خودکار سازی برای این منظور می باشد. دسترسی به IMAP برای تمامی    پوشه های آنلاین وجود ندارد.
۷-    Yahoo! Mail
Yahoo! Mail یک برنامه ایمیل حی وحاضر در همه جا تحت وب ویندوز ۸ و دستگاه های تلفن همراه با فضای ذخیره سازی نا محدود، smsهای متنی، شبکه اجتماعی و پیغامهای فوری (چت) می باشد.
زمانی کهYahoo! Mail به طور عمومی مورد استفاده قرار گیرد، برچسب گذاری و پوشه های هوشمند بسیار خود نمایی خواهند کرد و فیلتر سازی اسپم ها بسیار موثرتر انجام می شود.
۸-    GMX Mail و Mail.com
Mail.com و GMX Mail سرویس ایمیل پایدار هستند که اسپم ها و ویروس ها را به خوبی فیلتر کرده و فضای ذخیره سازی آنلاین نامحدود با رابط وب غنی و برنامه های کاربردی موبایل را ارائه می دهند. دسترسی به pop و IMAP به عنوان یک افزونه وجود دارد.
۹-    Short Mail
Short Mail تاکید بر سادگی، سرعت و ارتباطات موثر با یک سرویس ایمیل محدود، ضروری، تا ۵۰۰ کاراکتر در هر پیام را دارد. ایمیل های طولانی تر می توانند ارجاع داده شوند.(Forward) و Short mail این کار را به سادگی انجام می دهد اما ابزارهای کاراکتر برای سازماندهی و یافتن ایمیل ها وجود دارد.
۱۰-    Bigstring.com
Bigstring.com یک سرویس ایمیل ۲ گیگا بایتی رایگان است که سرویس های ایمیل ایمن و تضمین شده می باشد و امکان محافظت از کلمه عبور، انقضاء یا ویرایش پیغامهای ارسال شده را فراهم می کند.
متاسفانه، Bigstring.com به طور مساوی برای مدیریت ایمیل های دریافتی و کمبود ابزارهای سازمانی تجهیز نشده است.
۱۱-    Inbox .com
Inbox.com نه تنها ۵ گیگا بایت فضا برای ذخیره سازی آنلاین ایمیل ها را به شما می دهد بلکه یک روش سریع و موثر برای دسترسی به ایمیل ها از طریق وب یا از طریق pop در یک برنامه ایمیل تحت رومیزی را ارائه می دهد. متاسفانه دسترسی IMAP توسط Inbox.com پشتیبانی نمی شود و ابزارهای آن برای سازماندهی ایمیل ها با پوشه های هوشمند و خود آزمون بهبود می یابد.
۱۲-    Lavabit
Lavabit به شما یک حساب ایمیل ایمیل، پایدار و با حفظ حریم خصوصی را برای دسترسی به ایمیل ها از طریق برنامه ایمیل با استفاده از POPو IMAP و در مرورگر شما با استفاده از یک رابط کاربری ابتدایی را ایجاد می کند.
۱۳-    Facebook Massages
Facebook messages ایمیل های هر کسی، مکالمات با دوستان فیس بوکی و پیغامهای متنی را در یک مکان ساده و راحت تر یک کرده و توسط افراد سازماندهی می کند.
۱۴-    Myspace Mail
Myspace Mail یک آدرس ایمیل برای شبکه اجتماعی شما می افزاید که می توانید پیغامهای خود را به هر شخصی نه فقط با اعضای myspace رد وبدل کنید.
فضای ذخیره سازی نامحدود امکان نگهداری تمامی ایمیل هایی را که دوست دارید را به شما فراهم می کند
Myspace mail دسترسی به POP و IMAP را ارائه نمی دهد.
۱۵-    My Way Mail
My Wy Mail یک سرویس ایمیل رایگان ساده و سریع می باشد. این سرویس پیغامهای ایمن و سایر موارد پیشرفته را در خود ندارد.
۱۶-     Care 2 E-Mail
Care 2-Email ایمیل رایگان پایدار با یک محیط جالب را در اختیار شما قرار می دهد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دوره های آموزشی ما

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری شرکت : 9 صبح تا 8 شب
کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

04 92 92 88 -021

05 92 92 88 -021

91 14 847- 0912

92 14 847- 0912 

 آموزش شارژ کارتریج, اموزش شارژ کارتریج, آموزش شارژ کارتریج لیزری, آموزش شارژ کارتریج جوهر افشان, آموزش شارژ, آموزش شارز پرینتر, آموزش شارژ سامسونگ, آموزش شارژ اچ پی, آموزش شارژ کاتریج, اموزش شارژ کاتریج, آموزش شارژ کارتریج, اموزش شارژ کارتریج, آموزش شارژ کردن کارتریج, آموزش شارژ کارتریژ, آموزش شارژ کارتریج لیزری, آموزش شارژ کارتریج جوهر افشان, آموزش شارژ کارتریج پرینتر, آموزش شارژ کارتریج لیزری , آموزش شارژ کاتریج , آموزش شارژکاتریژ , آموزش شارژ انواع کارتریج , آموزش تخصصی شارژ کارتریج,آموزش شارژ پرینتر , تونر,کارتریج لیزری, آموزش تعمیرات فتوکپی,اموزش تعمیرات چاپگر,آموزش تعمیرات پرینتر,اموزش تعمیرات پرینتر, آموزش تعمیرات دستگاه کپی شارپ,آموزش تعمیر کپی آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی ریکو,آموزش تعمیرات کپی آفیشیو,آموزش تعمیرات آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی توشیبا آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی,آموزش تعمیر دستگاه کپی و فتوکپی,آموزش تعمیرات کپی رنگی, دوره آموزشی,آموزش تعمیرات,آموزش تعمیرات فنی,آموزش خدمات,آموزش تعمیر,اموزش تعمیر,دوره های آموزشی,فنی کار,امید,رحمانی,امید رحمانی,دوره اموزش,اموزشگاه فنی,فنی و حرفه ای, آموزش الکترونیک, دوره آموزش الکترونیک, آموزش الکترونیک, الکترونیک پایه, آموزش الکترونیک تخصصی, طراحی برد الکترونیک،آموزش طراحی برد, مهندسی معکوس, آموزش مهندسی معکوس, آموزش الکترونیک مخصوص بازارکار, آموزش الکترونیک اس ام دی, آموزش الکترونیک smd, آموزش نقشه خوانی, آموزش کار با هیتر, الکترونیک, برق, طراحی, مدار, ای وی ار, ال ای دی, ابزار دقیق, پی ال سی, plc, اینورتر, inverter, منبع تغذیه, سوئیچینگ, رله, خازن, ماژول, smd, led, طراحی برد صنعتی, پروژه دانشگاهی, دوره تخصصی آموزش نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین مداربسته, دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین های مداربسته, آموزش تخصصی نصب دوربین مدار بسته,آموزش دوربین مداربسته,آموزشگاه,آموزش,نصب, آموزش تعمیر انواع دوربین های مدار بسته,آموزش تعمیرات دوربین های مدار بسته,قوی ترین مرکز آموزش تعمیرات دوربین مخفی,بهترین مرکز آموزش تعمیر دوربین مخفی در تهران,قدرتمندترین مرکز آموزش تعمیر دوربین های مدار بسته,آموزش تعمیر تخصصی دوربین های مدار بسته