logo1398

با اعطای مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر


ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

آیا آیفون 6 ما را متعجب خواهد کرد؟

تقاضای گوشی های آیفون 5 در حال نزول است و اریک ماک از Crave از این نزول تعجب نمی کند. او امیدوار است که جهش بزرگ بعدی اپل همه ما را تحت تأثیر قرار دهد، ولی خودش غافلگیر نخواهد شد.به گزارش برترین ها در ماه سپتامبر گذشته پس از انتظارهای فراوان برای معرفی آیفون 5، من حرف هایی زدم که این هفته در تیترهای خبری آمد – دوره آیفون مدتی پیش به سر آمد. در آن زمان، من به کمبود ابتکار پیشگامانه در گوشی هوشمند تکراری و جدید اپل اشاره کردم. ولی این هفته خبر آمد که تقاضای آیفون در حال نزول است و اپل سفارش قطعات خود را کاهش داده است.می گویید آیا این خیلی مهم است؟ نه چندان. شاید این نزول فقط افت نرمال فروش پس از تعطیلات باشد. یا شاید علاوه بر شش دلیلی که در زیر می گویم، دلیلش این باشد که آیفون به آدام لامبرت، سارا پالین و بسیاری از افراد دیگر در فهرست فرهنگ پاپ که در سال 2010 در اوج بودند، خواهد پیوست.

برای توضیح آنچه می گویم، بهترین حدس های من اینها هستند که این تابستان یک آیفون جدید می بینیم و این گوشی یک آیفون 5S با آپدیت های تکراری و رنگ های جدید و شاید طبق آخرین شایعات، مدلی با قیمت کمتر خواهد بود. ولی سوال اینجاست: بعد از آن چه؟حس ششم من می گوید که آیفونی که ما می شناسیم در آن زمان دیگر چیزی برای ارائه نخواهد داشت. من حدس می زنم که اصلاً آیفون 6 وجود نخواهد داشت، زیرا اپل مجبور می شود تا شکل کاملاً متفاوتی ارائه دهد تا مردم را مجذوب و شیفته نگه دارد و باید با حرکت به سمت چیزهای بزرگتری مثل فبلت، به رقابت بپردازد و لوازم الکترونیکی پوشیدنی بیرون دهد. یا اینکه آیفون 6 را معرفی خواهد کرد و همه را ناامید خواهد کرد. دلایل دلسردی و بدبینی من به قرار زیر هستند:

1. iOS بیات شده است: پس از بحث های تابستان گذشته، من از دو تحلیلگر به نام های هوریس دودیو از Asymco و جین مانسر از Piper Jaffray خواستم که نظرات خود را بگویند. آنها احساس خود را بیان کردند و گفتند که iOS دیگر تازه به نظر نمی رسد. از آن موقع تاکنون این احساس شایعتر شده است. iOS چگونه می تواند به گرد پای محصولات Windows Phone و اندروید برسد – چه برسد به اینکه به جایگاه پیشگامانه ده سال پیش خود برسد.

2. سامسونگ و اندروید اخیراً کولاک کرده اند: فروش ها، بررسی ها و زمزمه ها همه بیانگر ترقی و پیشرفت این شرکت کره ای هستند. گالاکسی S3 محصول سامسونگ همه ما را متعجب کرد و گالاکسی نوت به ما فهماند که گوشی چیست – کاری که انتظار داشتیم اپل سالها پیش انجامش می داد.

بر اساس مشاهده من از بازخورد خواننده CNET، پیش بینی یک گوشی سرسبد از سامسونگ و محصول جدیدی از گوگل نکسوس به سطوحی رسیده است که قبلاً فقط مخصوص آیفون بود.

3. اپل تحت ریاست Tim Cook جور دیگری شده است: وقتی در ماه سپتامبر مطلبی در مورد فعالیت های ناامیدکننده اپل نوشتم، شک داشتم که باید بر غیاب استیو جابز تأکید کنم یا خیر، ولی چند ماه بعد متوجه شدم که اپل تحت ریاست تیم کوک جور دیگری شده است. عملکرد او هنوز قابل توجه است، ولی اپل تبدیل به مدل سنتی شرکتی شده است که به مشتریان آن چیزی را می دهد که می خواهند و نه مدل استیو جابزی که به مشتریان دیکته می کند که چه بخواهند.

باور ندارید؟ آیا از آن مینی آیپد که استیو جابز گفته بود هرگز آن را نخواهید خواست لذت می برید؟ اگر امسال یک آیفون با قیمت پایین عرضه شد، آن را تأیید این حرف من بدانید.

4. جوانان امروز دیگر اپل را باحال نمی دانند: وقتی آیفون گوشی بابا شد، دچار مشکل می شوید. این روزها بابانوئل گوشی های بلک بری برایمان نمی آورد. ظاهراً بچه ها این روزها با گوشی های ویندوزی حال می کنند. باید بگویم که فکر نمی کردم این اتفاق بیفتد.

5. قیمت مهم است: بخشی از رشد اپل به خاطر گسترش بازارهای جهانی بوده است، ولی در اکثر آن بازارها، پرداخت 600 دلار برای یک گوشی بسیار گران است. نه فقط آنها، در همه بازارها همینطور است. رقابت جهانی باعث شد که اپل قیمت گوشی هایش را پایین بیاورد. در این عصر بحران اقتصادی، پول حرف اول را می زند و قیمت بالای آیفون واقعاً آزاردهنده است.

6. برای متعجب کردن مردم، باید فاکتور متعجب کننده ای داشت: وقتی به آخرین باری که اپل واقعاً اختراع بزرگی برایمان آورد فکر می کنم، می بینم که در کل این سالها آیپد بیش از همه ما را غافلگیر کرد. Siri برای مدتی بسیار جالب بود، ولی واقعاً قدرت ماندن نداشت. بهبود های مکرر برای یک محصول واقعاً خوب، علاقه و توجه ما را برای مدتی جلب کردند، و این در حالی بود که اندروید هم بهبودهای مکرر بسیار مؤثری داشت.

گوشی های هوشمندی که می شناسیم، دستگاه های بسیار کاملی هستند. ما آماده ایم که چیز تازه ای ببینیم و در دهه گذشته، اپل شرکتی بود که چشم های ما به آن دوخته شده بود تا چیز تازه و عجیب بعدی را از سوی آن ببینیم. در حال حاضر من فکر نمی کنم که آیفون 6 چیز جدید و هیجان انگیزی برای ارائه داشته باشد. البته امیدوارم که اشتباه کرده باشم.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دوره های آموزشی ما

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری شرکت : 9 صبح تا 8 شب
کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

04 92 92 88 -021

05 92 92 88 -021

91 14 847- 0912

92 14 847- 0912 

 آموزش شارژ کارتریج, اموزش شارژ کارتریج, آموزش شارژ کارتریج لیزری, آموزش شارژ کارتریج جوهر افشان, آموزش شارژ, آموزش شارز پرینتر, آموزش شارژ سامسونگ, آموزش شارژ اچ پی, آموزش شارژ کاتریج, اموزش شارژ کاتریج, آموزش شارژ کارتریج, اموزش شارژ کارتریج, آموزش شارژ کردن کارتریج, آموزش شارژ کارتریژ, آموزش شارژ کارتریج لیزری, آموزش شارژ کارتریج جوهر افشان, آموزش شارژ کارتریج پرینتر, آموزش شارژ کارتریج لیزری , آموزش شارژ کاتریج , آموزش شارژکاتریژ , آموزش شارژ انواع کارتریج , آموزش تخصصی شارژ کارتریج,آموزش شارژ پرینتر , تونر,کارتریج لیزری, آموزش تعمیرات فتوکپی,اموزش تعمیرات چاپگر,آموزش تعمیرات پرینتر,اموزش تعمیرات پرینتر, آموزش تعمیرات دستگاه کپی شارپ,آموزش تعمیر کپی آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی ریکو,آموزش تعمیرات کپی آفیشیو,آموزش تعمیرات آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی توشیبا آنالوگ و دیجیتال,آموزش تعمیرات دستگاه کپی,آموزش تعمیر دستگاه کپی و فتوکپی,آموزش تعمیرات کپی رنگی, دوره آموزشی,آموزش تعمیرات,آموزش تعمیرات فنی,آموزش خدمات,آموزش تعمیر,اموزش تعمیر,دوره های آموزشی,فنی کار,امید,رحمانی,امید رحمانی,دوره اموزش,اموزشگاه فنی,فنی و حرفه ای, آموزش الکترونیک, دوره آموزش الکترونیک, آموزش الکترونیک, الکترونیک پایه, آموزش الکترونیک تخصصی, طراحی برد الکترونیک،آموزش طراحی برد, مهندسی معکوس, آموزش مهندسی معکوس, آموزش الکترونیک مخصوص بازارکار, آموزش الکترونیک اس ام دی, آموزش الکترونیک smd, آموزش نقشه خوانی, آموزش کار با هیتر, الکترونیک, برق, طراحی, مدار, ای وی ار, ال ای دی, ابزار دقیق, پی ال سی, plc, اینورتر, inverter, منبع تغذیه, سوئیچینگ, رله, خازن, ماژول, smd, led, طراحی برد صنعتی, پروژه دانشگاهی, دوره تخصصی آموزش نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین مداربسته, دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته,آموزش نصب دوربین های مداربسته, آموزش تخصصی نصب دوربین مدار بسته,آموزش دوربین مداربسته,آموزشگاه,آموزش,نصب, آموزش تعمیر انواع دوربین های مدار بسته,آموزش تعمیرات دوربین های مدار بسته,قوی ترین مرکز آموزش تعمیرات دوربین مخفی,بهترین مرکز آموزش تعمیر دوربین مخفی در تهران,قدرتمندترین مرکز آموزش تعمیر دوربین های مدار بسته,آموزش تعمیر تخصصی دوربین های مدار بسته